Bachanalia Fantastyczne już za tydzień!

Autor: Bachanalia Fantastyczne Redaktor: Motyl

Dodane: 12-10-2018 09:31 ()


Do Bachanaliów Fantastycznych pozostało już tylko kilka dni! Znamy już wszystkich gości, którzy pojawią się na tegorocznej edycji. Swoją obecność potwierdzili: pisarze Rafał Kosik, Bartek Biedrzycki, Paweł Majka, Jarosław Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska, tłumacz Krzysztof Sokołowski, youtuber Michał „Baniak” Bańka  profesor Andrzej Drzewiński, fizyk Adam Cebula. Pragnących rozpocząć swoją przygodę z pisaniem kryminałów czekają również warsztaty z Krzysztofem Koziołkiem!

Jak co roku bachanalia stoją turniejami. W tym roku zapraszamy do strefy gier planszowych, To okazja do zagrania w ulubione gry lub wygrania cennych nagród w konkursach. Będzie też okazja do zastania tajemniczym Giermkiem Bachusa oraz sprawdzenia swojej wiedzy w Pub Quizie! A poszukiwacze przygód będą mogli zamknąć się w wyjątkowym escape roomie przygotowanym przez SPACEQUEST! Na tegorocznych Bachanaliach odbędzie się również turniej e-sportowy CS:GO dzięki naszemu sponsorowi -iiyama Polska, oraz partnerowi Szczecin Gaming House.

Jakby tego było mało odbędzie się bal maskowy z udziałem grupy muzycznej Neon!

Tegorocznymi partnerami Bachanaliów Fantastycznych są m.in. Black Monk Games, Games Factory, Wydawnictwo Lacera, Wydawnictwo Powergraph, Rebel Games. Serdecznie zapraszamy, szczególnie, że tegoroczne Bachanalia są imprezą całkowicie darmową! Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej bachanalia.zgora.pl


comments powered by Disqus