NiuCon już w ten weekend!

Autor: Marek Kamiński Redaktor: Motyl

Dodane: 09-08-2018 10:01 ()


Już w najbliższy weekend, w dniach 10-12 sierpnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbędzie się IX edycja NiuConu, która - według niedawnych zapowiedzi organizatorów (https://facebook.com/story.php?story_fbid=1940789455973634&id=133544403364824) - będzie ostatnią wakacyjną edycją, a zarazem przedostatnim NiuConem.
 
 
Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu batmanowych oraz filmowo-serialowych klimatów do imprezy. Namiary na pełną wersję programu znajdziecie pod tym linkiem: http://niucon.pl/program/
A w sobotę 11 sierpnia odbędą się aż 3 punkty programu, które poprowadzi Marek Kamiński:
 
7:00, sala KOMIKS (IIM):
Jeden z Dziesięciu Robinów - edycja NiuConowa
Konkurs, w którym pytania będą dotyczyć wiedzy związanej z Batmanem z różnych mediów (film, serial, gra, komiks, muzyka, książka, itp.), a okazjonalnie także innych postaci lub produkcji związanych z DC Comics. Serdecznie zapraszam do udziału. :)
 
8:00, sala KOMIKS (IIM):
Batman po drugiej stronie lustra – czyli Mroczny Rycerz w (ponownym) bardzo krzywym zwierciadle
Zapraszam na ponowną wideo-wycieczkę po gabinecie krzywych zwierciadeł Detektywa z Gotham. Wśród eksponatów m.in.: Darkwing Duck, Mysterion, 3 odmiany z LEGO, Radioactive Man, Batman z gazetą, Batman z rodziną i Batman metalowiec. Nie zabraknie zatem sucharów i śmiechu. ;)
(Materiały wideo będą głównie w języku angielskim).
 
13:00, sala FANTASTYKA 2 (IVC):
Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz na konkursie o filmach i serialach
Zapraszam serdecznie dla odmiany na mój pierwszy filmowo-serialowy konkurs (więc tym razem naturalnie nie tylko o Batmanie). Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę o rozmaitych produkcjach X i XI Muzy, śmiało przybądź i baw się dobrze. :)
 
Fundatorami nagród w obu konkursach są organizatorzy NiuConu, a także Galapagos Films – wyłączny dystrybutor animacji DC Comics na Blu-ray i DVD na polskim rynku.
 
Cennik karnetów na NiuCon oraz wszelkie informacje logistyczne znajdziecie na stronie http://niucon.pl w odpowiednich zakładkach.

Adres, pod który należy się skierować:

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Wrocław, pl. Grunwaldzki 24

Serdecznie zapraszamy!


comments powered by Disqus