Technologiczny raj zaprasza do piekła!

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 20-06-2018 15:40 ()


Zapraszamy wszystkich fanów Krzysztofa Haladyna, czytelników rozsmakowanych w retro cyberpunku, uwielbiających klimaty Blade Runnera, zafascynowanych Mad Maxem. 
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH na wyjątkowe spotkanie z okazji premiery książki CYFRAK! 22 czerwca, godz. 18:00 
Księgarnia Świat Książki 
HALA KOSZYKI w Warszawie 

Zapewniamy: 
– ciekawą rozmowę 
– możliwość zdobycia w książce pamiątkowego autografu z okolicznościową pieczęcią 
– specjalne premierowe wlepki do personalizacji komputera

 

W zdewastowanym świecie przetrwały nieliczne, zarządzane przez korporacje Miasta. Uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth żyje w jednym z nich, otoczonym przez pustynię RepTek Polis. Tutaj granice cywilizacji i względnego bezpieczeństwa wyznacza technologia - tam gdzie nie sięgają macki firmy panuje chaos. W Przymurzu, jednej z takich dzielnic znajduje się nielegalne laboratorium, stanowiące dla Netha i jego dilera Wiz.una łakomy kąsek. Nie przypuszczają oni jednak, że grasujący w tej dzielnicy zmutowani ocaleńcy Błękitnej Plagi, wszelkiej maści bioćpuny i zintegrowany system obronny placówki to dopiero początek ich problemów. Konsekwencje jednego włamania zmienią losy całego Polis i nie tylko...

Przeszedł przez jądro Zony i przemierzył postapokaliptyczną pustynię, by przynieść nam cyfrowy chrom! Oto elektroniczny Haladyn 2.0. - zupełnie nowy, po aktualizacji systemu! Załaduj go w swego chipa! Przed instalacją skonsultuj się ze swoim cyfrakiem lub technofarmaceutą.
MARCIN PODLEWSKI

Cyberpunk - rasowy, z chromowanymi dodatkami do lakierowanych strojów i węzłami mięśni grającymi pod nanoskórą. Szybki, dynamiczny, brutalny. Tak jak lubią koneserzy.
MICHAŁ GOŁKOWSKI

 


comments powered by Disqus