Dylan Sprayberry - gwiazda Teen Wolfa na Warsaw Comic Conie

Autor: Warsaw Comic Con Redaktor: Motyl

Dodane: 08-03-2018 18:00 ()


Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów serialu MTV Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak. Do Warszawy przyjedzie Dylan Sprayberry, czyli serialowy Liam Dunbar - jeden z głównych bohaterów serii. Aktor będzie jedną z 20 międzynarodowych gwiazd trzeciej edycji Warsaw Comic Conu. Wcześniej organizatorzy zapowiedzieli też udział Cody'ego Saintgnue, który w Teen Wolfie wciela się w rolę Bretta Talbota, a także gwiazd z takich produkcji, jak: Gra o Tron, Piraci z Karaibów, Riverdale, The Flash i The 100. Impreza odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia, w Ptak Warsaw Expo.

Dylan Sprayberry, niespełna 20-letni Amerykanin, znany jest z ról młodego Clarka Kenta w filmie o Supermanie - Człowiek ze stali oraz Liama w serialowym hicie MTV Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak. Aktor ma na swoim koncie dwie nominacje do nagrody Saturna w kategorii "Najlepsza kreacja młodego aktora lub aktorki w serialu telewizyjnym".

Podczas Warsaw Comic Conu Dylan weźmie udział w sesjach Q&A, będzie pozować do zdjęć oraz rozdawać autografy. Impreza będzie również okazją do spotkania z innymi międzynarodowymi gwiazdami filmów i seriali. Będą wśród nich: Amerykański aktor charakterystyczny Martin Klebba (m.in. Marty z filmowej serii "Piraci z Karaibów"), Amerykanka Michelle Harrison (Nora Allen z "The Flash"), kanadyjski aktor Richard Harmon (John Murphy z "The 100"), Brytyjczyk Kristian Nairn (Hodor z "Gry o tron"), Australijczyk Conan Stevens ("Góra" z "Gry o tron"), Brytyjska aktorka Kerry Ingram (Shireen Baratheon z "Gry o tron"), Amerykanin Sam J. Jones (Flash Gordon z "Flash Gordon"), kanadyjska aktorka i piosenkarka Hayley Law (Valerie Brown z "Riverdale"), Amerykanin Trevor Stines (Jason Blossom z "Riverdale"), amerykański aktor Cody Saintgnue (Brett Talbot z "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak") i Marlon Langeland (Jonas ze "SKAM").

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Równocześnie odbędą się także Good Game - Warszawskie Targi Gier i Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show z udziałem mistrza fantastyki Andrzeja Sapkowskiego. Niezmotoryzowanych na wydarzenia dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na www.warsawcomiccon.pl


comments powered by Disqus