"Spiżowy Gniew" Michała Gołkowskiego już 14 marca!

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 28-02-2018 16:38 ()


Spiżowy Gniew Michała Gołkowskiego pojawi się w księgarniach już 14 marca 2018 roku.
 

Nikt nie wie, kim jest ten człowiek. Wiadomo tylko, że do Hatwaret nadszedł z pustyni. Pewnego dnia pojawił się w zaułku żebraków i po prostu trwał, pozornie bez celu. Do dnia, gdy uratował życie samego cesarza i zniknął za bramami pałacu.

Od tego momentu historia Hatwaretu i Messembrii zaczyna toczyć się nowym torem, przerażającym i niezrozumiałym. Destrukcja i chaos zataczają coraz szersze kręgi, starania o pokój i współpracę zdają się odchodzić w przeszłość. Zupełnie, jakby jeden przybysz znikąd mógł wpłynąć na losy państw i tysięcy ludzi. Wydaje się to zupełnie nieprawdopodobne, a jednak wszystko świadczy o tym, że Zahred tylko pozornie jest zwykłym człowiekiem.

 

O KSIĄŻCE

Michał Gołkowski  SPIŻOWY GNIEW

Michał Gołkowski sięgnął do samego dna ludzkich lęków, zrodzonych z najpierwotniejszego wstrętu i odrazy do procesów, którym nikt nie potrafi zapobiec. Tylko jedna istota wyłamuje się z naturalnego biegu życia i śmierci, łącząc w sobie jedno i drugie.

Książka godna polecenia nie tylko dla wielbicieli talentu Gołkowskiego, ale dla wszystkich, którzy lubią fantasy w starym, dobrym stylu.

http://paradoks.net.pl

Ciekawa lektura dla ludzi, którzy nie boją się trudnych tematów i wierzą w prawdę.

http://zojahawrylo.blogspot.com


comments powered by Disqus