Meet Point na PGE Narodowym w maju

Autor: Jakub Janaszek Redaktor: Redakcja

Dodane: 28-02-2018 13:38 ()


Nowe wydarzenie youtubowo-gamingowe w Warszawie! W dniach 19-20 maja 2018 odbędzie się Meet Point na PGE Narodowym. Program wydarzenia będzie skierowany do widzów i twórców YouTube, graczy, cosplayerów oraz wszystkich, których łączy gaming. Po raz pierwszy w historii tego typu wydarzenie odbędzie się na płycie największego stadionu w Polsce – PGE Narodowego, zlokalizowanego w centrum Warszawy.

Meet Point będzie wydarzeniem towarzyszącym 9. Warszawskim Targom Książki – jednemu z najważniejszych wydarzeń w branży literackiej, które w ubiegłym roku odwiedziło 75 tysięcy osób.

Na uczestników czekają liczne spotkania z youtuberami, występy znanych twórców na scenie, bilety VIP umożliwiające kameralne spotkania z gośćmi specjalnymi w lożach PGE Narodowego, profesjonalne turnieje e-sportowe na żywo, atrakcyjne stoiska branżowe oraz dziesiątki innych atrakcji.

Śledźcie profil Meet Pointu na FB, to właśnie tam organizatorzy deklarują ogłaszanie gości oraz dostarczanie wszystkich informacji: www.facebook.com/meetpointpl

Bilety wkrótce dostępne na www.meetpoint.waw.pl


comments powered by Disqus