Warsaw Comic Con odkrywa kolejne karty - Andrzej Sapkowski, aktorzy Gry o tron i SKAM gośćmi imprezy

Autor: Warsaw Comic Con Redaktor: Motyl

Dodane: 26-02-2018 21:36 ()


Marlon Langeland, Kerry Ingram, Conan Stevens - aktorzy superprodukcji telewizyjnych i filmowych, a także mistrz fantasy, najczęściej tłumaczony polski pisarz fantasy od czasów Stanisława Lema - Andrzej Sapkowski będą gośćmi 3. Warsaw Comic Conu. W wydarzeniu udział weźmie około 20 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Wkrótce ogłoszenie najważniejszych gwiazd. Festiwal odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Z biletem na WCC wejdziemy też na Good Game - Warszawskie Targi Gier oraz Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show. Bilety już w sprzedaży!

Znamy nazwiska kolejnych gości Warsaw Comic Conu - największego festiwalu popkultury w Polsce. Z polskimi fanami spotkają się między innymi kolejni aktorzy z superprodukcji HBO "Gra o tron" - 18-letnia brytyjska aktorka Kerry Ingram (serialowa Shireen Baratheon) oraz Conan Stevens - australijski aktor, pisarz i zawodowy wrestler, odtwórca roli "Góry" w pierwszym sezonie serialu.  Conan znany jest też z roli Bolga w filmie Hobbit. Ingram i Stevens dołączą do zapowiedzianego już wcześniej innego aktora z obsady Gry o tron - Kristiana Narina (Hodor).  Kolejną gwiazdą imprezy będzie Marlon Langeland, czyli serialowy Jonas z popularnej wśród młodzieży, norweskiej serii "SKAM".

Warsaw Comic Con będzie również niezwykłą okazją do spotkania z twórcą Wiedźmina - Andrzejem Sapkowskim. Andrzeja Sapkowskiego nikomu nie trzeba przedstawiać - to najczęściej tłumaczony, po Stanisławie Lemie, polski autor fantasy, bardzo popularny nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Międzynarodową sławę przyniosła mu przede wszystkim seria książek o Wiedźminie, która doczekała się już bestsellerowej odsłony w postaci gry komputerowej. Hitem Sakowskiego zainteresował się też Netflix. Fani Wiedźmina liczą na serial o jego przygodach na miarę „Gry o tron”. Pisarz, który rzadko bierze udział w wydarzeniach tego typu, spotka się z fanami oraz będzie rozdawał autografy w sobotę, 21 kwietnia.

Gośćmi kwietniowej edycji festiwalu będą również Martin Klebba (Marty z Piratów z Karaibów), Richard Harmon (John Murphy z The 100), Hayley Law (Valerie Brown z Riverdale) i Cody Saintgnue (Brett Talbot z Teen Wolf: Nastoletni wilkołak). Aktorzy planują udział około 20 gwiazd filmów i seriali. Najważniejsze nazwiska jeszcze przed nami. Goście Warsaw Comic Con wezmą udział w panelach Q&A, sesjach foto z fanami oraz będą rozdawać autografy. Oprócz aktorów na festiwalu spotkamy autorów książek i komiksów, twórców popkulturowych oraz internetowych propagatorów nauki znanych z kanałów na Youtube. Spotkania, warsztaty i dyskusje z gośćmi złożą się na bogaty, trzydniowy program merytoryczny wydarzenia.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Równocześnie odbędą się też Good Game - Warszawskie Targi Gier oraz Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show. Na wydarzenia obowiązuje jeden, wspólny bilet. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy.

Szczegóły na www.warsawcomiccon.pl oraz Facebooku.


comments powered by Disqus