Otwórz, bo Cię Otchłańce zeżrą...

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 31-01-2018 18:50 ()


Cykl Demoniczny – już dawno podbił bestsellerowe topki na całym świecie!

Prawa do ekranizacji zostały nabyte przez hollywoodzkiego reżysera Paula W.S. Andersona i producenta Jeremy'ego Bolte’a. Duet ten współpracował wcześniej przy serii filmów Resident Evil.

Pierwszy tom cyklu pt.:„Malowany człowiek” został umieszczony na liście 10 najlepszych książek fantastycznonaukowych i fantasy 2008 roku według serwisu Amazon UK. Został też nominowany do pierwszej nagrody David Gemmell Legend Award.
Pobierz obrazki
Od niepamiętnych czasów nocą władają krwiożercze demony, za sprawą których świat ludzi skurczył się do odosobnionych skupisk.
Jedyna nadzieja na ocalenie to garść częściowo zapomnianych zaklęciach ochronnych. Ludzkość musi stanąć do ostatecznej bitwy, w której, jak się zdaje, nie ma żadnych szans.

Arlen, Jardir i Renna porywają się na skrajne szaleństwo, wierząc, że ich poświęcenie da ludziom jakąkolwiek, choćby minimalną szansę. Muszą zmusić schwytanego księcia demonów, by zaprowadziła ich do Otchłani, gdzie Matka Demonów rodzi nieprzeliczoną armię. Żadne z nich nie oczekuje, iż zdoła powrócić na powierzchnię. Rozpoczyna się bitwa o wszystko. Sharak Ka-ostatnia wojna przeciwko demonom.

Nadchodzi czas roju.


comments powered by Disqus