"Hodor!", czyli Hodor z "Gry o tron" na kwietniowym Warsaw Comic Conie

Autor: Warsaw Comic Con Redaktor: Motyl

Dodane: 29-01-2018 21:25 ()


Brytyjski aktor Kristian Nairn, czyli serialowy Hodor z "Gry o tron" będzie jednym z gości Warsaw Comic Conu, wielkiego festiwalu popkultury z udziałem międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Co jeszcze czeka nas podczas trzeciej edycji tego wyjątkowego wydarzenia?

Przez lata na planie serialu HBO "Gra o tron" wypowiadał tylko jedno słowo. W Warszawie szlachetny Hodor wreszcie przemówi! Brytyjski aktor Kristian Nairn będzie gościem trzeciej już edycji Warsaw Comic Conu. Impreza odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Oprócz Nairna wydarzenie odwiedzi też kilkanaście innych gwiazd z topowych filmów i seriali ostatnich lat. W kwietniu do Warszawy przyjadą m.in. Hayley Law - kanadyjska aktorka i piosenkarka znana z serialu "Riverdale", gdzie wciela się w rolę Valerie Brown oraz Cody Saintgnue, czyli Brett Talbot z telewizyjnego hitu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak". To oczywiście nie wszystkie gwiazdy nadchodzącej imprezy. Lista nazwisk będzie rosnąć z tygodnia na tydzień. Poprzednią edycję odwiedziło aż 17 gwiazd m.in. z Gry o tron, Sherlocka, Harrego Pottera czy Wikingów, z ikoną popkultury lat 90. Pamelą Anderson na czele.

Ale Warsaw Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami - sesje Q&A, możliwość otrzymania autografu czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. To także strefy tematyczne - w poprzednich edycjach były to strefy Star Wars, Gry o tron, Wikingów, czy wioska PostApo - koncerty, wielki konkurs cosplay, turnieje gier planszowych, wystawy (m.in. komiksów czy samochodów filmowych), spotkania z autorami książek i komiksów, a także Youtuberami czy internetowymi propagatorami nauki. Równocześnie na odwiedzających czekają też 3. Targi Gamingowe Good Game Warsaw oraz odbywający się po raz pierwszy festiwal czytelnictwa Warsaw Book Show.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na www.warsawcomiccon.pl


comments powered by Disqus