Olga Rudnicka powraca w najlepszym stylu! Będziecie płakać ze śmiechu!

Autor: Prószyński i S-ka Redaktor: Motyl

Dodane: 28-01-2018 13:06 ()


Polecamy lekturę najnowszej powieści Olgi Rudnickiej „Zbyt piękne”, która nakładem Prószyński i S-ka ukaże się już 13 lutego.

Olga Rudnicka to gorące nazwisko w polskiej literaturze popularnej. Debiutowała 2008 roku jako zaledwie dwudziestolatka, a dziś mimo tego, że ma na koncie ponad 300 000 sprzedanych egzemplarzy i wiernych czytelników w całej Polsce, woda sodowa nie uderzyła jej do głowy. Jest skromna, woli domowe zacisze niż blask fleszy. „Nowa Joanna Chmielewska”, jak o niej mówią dziennikarze, prywatnie jest wielką miłośniczką zwierząt, kochającą czarne rytmy, taniec oraz scrabble.

Zanim zaczęła utrzymywać się z pisania, co nie jest częste wśród polskich pisarzy, przez wiele lat pracowała jako opiekunka społeczna w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie. Opiekowała się głównie osobami starszymi, samotnymi i niepełnosprawnymi, potrzebującymi pomocy w codziennych sprawach. Praca ta uwrażliwiła ją na ludzkie cierpienie, nauczyła współczucia i zrozumienia. Pozwoliła zagłębiać się w obszary ludzkiego życia, które społeczeństwo spycha często na margines.

Jak to się stało, że dziewczyna, która na co dzień obcowała z ludzkim cierpieniem i biedą, zaczęła pisać komedie kryminały, które bawią do rozpuku całą Polskę? Dla Olgi Rudnickiej to rodzaj odskoczni, ucieczki do wyimaginowanego świata. Wciąż nie może uwierzyć, że to co misternie tworzy w jednym ze śremskich mieszkań, bawi tysiące czytelników.

Obecnie zawodowo zajmuje się tylko pisaniem, a w wolnych chwilach wspiera śremskie schroniska psów oraz bierze udział w konnych rajdach po bieszczadzkich ostępach.

Kupno starego domu w bardzo atrakcyjnej cenie brzmi podejrzanie. Tym bardziej jak kupuje go parę osób na raz – nowy kryminał Olgi Rudnickiej już za chwilę w księgarniach!

Olga Rudnicka powraca  w najlepszym stylu! Będziecie płakać ze śmiechu!

 

Opis: 

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie, że wymaga on sporych nakładów, ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom, nowa praca, nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota, psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie, gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi, że to jej własność. 

Oboje padli ofiarą oszusta, który sprzedał nieruchomość dwóm osobom, a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt, więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne, co im pozostaje, to zawiązać sojusz, znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.


comments powered by Disqus