10 edycja planszówkowego konwentu PortalCon zaprasza!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 10-01-2018 22:26 ()


Wszystkich fanów gier planszowych, szczególnie tych wydanych przez Portal Games i linię 2 Pionki zapraszamy serdecznie w trzeci weekend stycznia do Gliwic na pełną atrakcji i grania imprezę! Startujemy już o 10:00!

portalkon10 naglowek01

Portalcon 10 to jubileuszowa edycja, w której to fani gier Portal Games spotkają na wiele godzin grania zarówno w sobotę, jak i niedzielę (27-28 stycznia)! Przyjedź do Gliwic i poznaj nowości wydawnicze naszego zespołu. Zobaczycie między innymi planowane gry, nowe prototypy, wiecznie aktualne perełki sprzed lat i aktualne hity. Posłuchacie o tym jak żyje się i pracuje w Portalu. Przybijecie nam przysłowiową piątkę oraz będziecie mieli okazję zjeść z nami ciastka! Chętni będą też mieli okazję napić się w barze (który będzie otwarty przez cały czas trwania konwentu)!

sala nowosci

W trakcie trwania Portalconu będziecie mieli okazję zagrać w ponad 10 nowości - w tym w nasze oryginalne tytuły, gry wydawane przez Portal w 2018 roku, a także nowe dodatki. Nie przegapcie okazji, aby zagrać w te tytuły wcześniej niż wszyscy!

W Sali Nowości będą znajdować się prototypy, egzemplarze przedprodukcyjne oraz egzemplarze demo gier wydawnictwa Portal oraz linii 2 Pionki, a nad rozgrywką czuwać będzie nasza ekipa, która wytłumaczy i objaśni wam zasady do wybranych przez was gier! Serdecznie zapraszamy do jak największej eksploatacji naszych nowości!

portalkon10 naglowek03

 

 

 

Adres:

Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko

Pszczyńska 85, 44-100 Gliwice

LINK DO MAPY

cena-2-dni

Bilety na 10 Portalcon już dostępne! Kup za pomocą PayPal, albo bezpośrednio na terenie imprezy. W cenie biletu:

Wejście na teren imprezy (sobota i niedziela)
Smycz
Etui z identyfikatorem
Los
Promoski-niespodzianki

comments powered by Disqus