"Warchlaki" #3 ujrzały światło dzienne!

Autor: Warchlaki Zin Redaktor: Motyl

Dodane: 05-01-2018 08:48 ()


Pod koniec grudnia ukazał się trzeci numer zina komiksowego "Warchlaki", zatytułowany "Późny kapitalizm i traumy z dzieciństwa".
 
 
Ta odsłona "Warchlaków" jest inna. Zupełnie inna. Po dwóch częściach zabawnych, w których zaprezentowaliśmy wam wyżyny tego, co współczesna komedia ma do zaoferowania, postanowiliśmy zrobić coś innego.
 
Teraz uderzamy na poważnie. Bez śmieszków. Bez mrugania okiem. W całym numerze nie znajdziecie ani jednej skórki od banana.
 
Jak zwykle do udziału w projekcie zaprosiliśmy śmietankę polskich twórców. Tym razem dajemy wam m.in. polski debiut Kasi Niemczyk (która na co dzień rysuje dla Marvela Dark Horse'a), pierwszy komiks Kamila Targosza (wydawnictwo Czarne), najnowsze dzieło Jakuba "Dema" Dębskiego, kolejną historię o Johannesie Schachmannie, autorstwa Mateusza Piątkowskiego i Jacka Kuziemskiego, świeżutkie produkcje Anny KrztońFalauke oraz wiele innych fantastycznych rzeczy. 
 
Przeczytacie krótką formę Tomasza Pstrągowskiego ("Jak schudnąć 30 kg") i jeszcze krótsze formy Roberta Popieleckiego (uzupełnione o grafiki Michała Arkusińskiego). Zobaczycie ilustracje Rocha Urbaniaka i Maćka Łazowskiego, a także przekonacie się, jak wygląda efekt współpracy Rafała Kołsuta i kth.
 

Galeria


comments powered by Disqus