Słowianie: Mitologiczna Gra Fabularna

Autor: Jakub Rutkowski Redaktor: Motyl

Dodane: 30-12-2017 21:01 ()


Trwa zbiórka na projekt Wojciecha Wonsa Słowianie: Mitologiczna Gra Fabularna. Projekt już jest ufundowany, ale jest szansa osiągnąć dodatkowe cele. 
 
 
Akcja w Słowianach: Mitologicznej Grze Fabularnej rozgrywa się w fikcyjnym świecie, na kontynencie Slavy, który został w naturalny sposób podzielony na siedem zróżnicowanych regionów. Nie panuje nad nimi żadna rozciągnięta władza, większość stanowią „państwa-wioski”, w których rządzą plemiona z odmiennymi prawami czy tradycjami. Choć łączy ich wiara w słowiańskich bogów i  wspólna krew przodków, to czasem wybuchają między nimi konfliktyTo dynamiczny i różnorodny świat, który cały czas się zmienia! Dzięki temu Mistrz Gry ma pełną swobodę podczas kreowania scenariuszy.

W różnych zakątkach Slavii czają się potwory i demony. Wiele z nich ma swoje metody mamienia i zabijania. Nad wodą można spotkać jeziornice, topichy czy baby wodne. Lasy również mogą być niebezpieczne z powodu mieszkających tam błędnic, rusałek czy kaduków. Niektóre demony pojawiają się tylko wtedy, kiedy zapadnie zmrok, nastanie burza lub mgła. Z niektórymi nie da się zwalczyć konwencjonalną metodą (np. mieczem), należy znaleźć na nie sposób i odpędzić.

Projekt możecie wesprzeć TUTAJ.


comments powered by Disqus