"Kant" Michała Gołkowskiego już za tydzień!

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 10-11-2017 12:11 ()


Wiemy, że czekaliście, bo przecież rok 2017, rokiem KOMORNIKA. Tom zamykający trylogię już niebawem w waszych rękach, a dokładnie 17 listopada 2017 r. nakładem Fabryki Słów ukaże się Kant Michała Gołkowskiego.

 

O KSIĄŻCE

Czas dokończyć dzieła. Napisano ostatni rozdział.

Nie unikniecie niechybnego końca bo oto nadchodzi ostatnia opowieść o Komorniku.

Zamykamy trylogię z wielkim przytupem.

 

Oto nadchodzi dzień Pana, okrutny, pełen srogości i płonącego gniewu, aby obrócić ziemię w pustynię, a grzeszników z niej wytępić.

Księga Izajasza 13:9, Psalm 86, Dzieje Apostolskie 9.

Świat musi spłonąć!!!

Ale jeszcze można pokazać pazur.

Jeszcze można przetrącić skrzydełka tym zasranym cherubinkom.

Jeszcze skundlona ludzkość do końca nie sczezła.

Jak by tak zebrać wszystkich, nawet największych wypierdków, szaleńców, emerytowanych gladiatorów i najmroczniejsze bestie rewersu, to może uda się zasadzić skrzydlatym siarczystego kopa i zgasić świętoszkowate uśmieszki na gładkich gębach.

Do boju ludzie, a ci z góry mogą nam naskoczyć na kant!

 

ILUSTRACJE

Jan Marek

Vladimir Nenov

 

O AUTORZE

MICHAŁ GOŁKOWSKI

Zodiakalnie, patologiczny Wodnik z roku Stanu Wojennego. Wbrew pozorom samotnik, mizantrop i introwertyk. Z wykształcenia lingwista, z zamiłowania historyk wojskowości, na co dzień tłumacz kabinowy angielsko-polsko-rosyjski, rusofil i rusofob w jednym. Zadebiutował w kwietniu 2013 roku powieścią "Ołowiany Świt" - pierwszą polską książką w serii STALKER. Niespełna dwa lata później stworzył uniwersum "Stalowych Szczurów" - opowieść o losach żołnierzy w alternatywnej historii Pierwszej Wojny Światowej. Nie grzeszy brakiem pomysłów. Właśnie wypuszcza ostatni, trzeci, zamykający trylogię „odcinek” "Komornika". Książkę łączącą wątki biblijno-apokaliptyczne z nasyconą wartką akcją fantastyką.


comments powered by Disqus