Zgroza #2 - zapowiedź

Autor: Sol Invictus Redaktor: Motyl

Dodane: 08-11-2017 17:09 ()


Z przyjemnością informujemy, że premiera drugiego odcinka serii "Zgroza" odbędzie się na najbliższym Warsaw Comic Con Fall Edition, czyli w dniach 24-26 listopada. 
 
 
Słowem przypomnienia: 
 
 "Zgroza" to mroczny kryminał opowiadający perypetie policjanta Zbigniewa Zgrozy, który stara się rozwikłać zagadkę brutalnego morderstwa. Seria oryginalnie jest osadzona w uniwersum komiksu "Lis", lecz akcja zostaje cofnięta do początku lat 90. ubiegłego wieku. To czasy, gdy Polska próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości po odzyskaniu suwerenności oraz wprowadzeniu swoistej odmiany kapitalizmu. Choć Zbigniew Zgroza jest też jedną z kluczowych postaci w superbohaterskiej serii "Lis", nie jest wymagana jej znajomość by cieszyć się lekturą. 
 
Za scenariusz tego czteroczęściowego thrillera odpowiada Kuba Ryszkiewicz, autor wielokrotnie nominowanego do nagrody Złote Kurczaki komiksu „Nie przebaczaj", zaś stronę wizualną ponownie tworzy Grzegorz Kaczmarczyk (szkic i kolor), za tusz tym razem odpowiada Patrycja Awdjenko, która w tej roli zastąpiła Alka Wałaszewskiego. 
 
"Zgroza #2: Obłęd" - już na Warsaw Comic Con - Fall Edition
 
 
 
 
Pozostałe informacje o publikacji:
 
Wydawnictwo: Sol Invictus
11/2017
Liczba stron: 32
Format: 170x260 mm
Oprawa: miękka
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN-13: 978-83-947686-4-5
Wydanie: I
Cena z okładki: 10 zł

comments powered by Disqus