Kola 2018 - zaproszenie do udziału w konferencji larpowej w Krakowie

Autor: Stowarzyszenie Larpownia Redaktor: Motyl

Dodane: 26-10-2017 20:17 ()


Pogoda za oknem nie zachęca, ale zespół Koli 2018 nie poddaje się jesiennej chandrze. Intensywnie pracujemy nad przygotowaniem przyszłorocznej konferencji i chcemy zaprosić Was do jej współtworzenia!

Tematyka, którą poruszamy w lutym 2018 najintensywniej, to “Larpy lokalnie”. Daje ona jedyną w swoim rodzaju okazję do opowiedzenia o doświadczeniach, projektach, planach, współpracy oraz… błędach. Traktujemy ją bardzo szeroko i nie ograniczamy się wyłącznie do niej. Jeżeli więc chcecie się dowiedzieć, jakie tematy nurtują szerokie grono miłośników larpów, to Kola 2018 w Krakowie jest do tego najlepszym miejscem.

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas oraz informowania o naszym wydarzeniu, ale też do zgłaszania punktów programu takich jak prezentacje, panele dyskusyjne oraz warsztaty. Podczas punku “Co, gdzie, kiedy?” będziecie również mogli zareklamować swoje przyszłoroczne projekty.

Nie jesteście pewni jaką formę wybrać? Pomoże wam ten poradnik: http://kola.org.pl/jak-najlepiej-podac-swoj-pomysl/

Kompendium wiedzy o zgłaszaniu punktów programu oraz link do formularza znajdziecie pod adresem http://kola.org.pl/zglos-punkt-programu-2018/

 

Ważne daty:

Do 15 listopada: zgłaszanie tekstów do publikacji

Do 30 listopada: zgłaszanie punktów programu

Do 30 grudnia: zgłaszanie przyszłorocznych projektów, które chcielibyście zareklamować

23-25 lutego 2018: konferencja larpowa w Krakowie.

 

Zachęcamy Was do podzielenia się treścią tego maila z członkami Waszej organizacji - być może jest wśród nich autor najciekawszego punktu programu przyszłorocznej konferencji? :)

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, to bez wahania kontaktujcie się z nami.

Zapraszamy was również do polubienia naszego fanpage’a i dołączenia do wydarzenia, na którym publikowane są aktualności i informacje.


comments powered by Disqus