AnimeCon Halloween: kup bilet na konwent i wygraj laptopa gamingowego

Autor: AnimeCon Halloween Redaktor: Motyl

Dodane: 15-10-2017 09:44 ()


Na uczestników AnimeConu czeka kolejny niesamowity konkurs. Tym razem do wygrania jest świetny laptop gamingowy od firmy MSI.

Z okazji zbliżającego się konwentu AnimeCon Halloween, organizatorzy postanowili przygotować dla uczestników kolejny konkurs. Dzięki partnerowi IGN Polska do wygrania jest tym razem laptop MSI GE72VR.

Aby go wygrać, wystarczy mieć zakupiony dowolny bilet wstępu na konwent AnimeCon Halloween i napisać w komentarzu na facebookowym fanpage'u:

„Jakie jest twoje ulubione anime i dlaczego?”

Pełen regulamin konkursu znajduje się pod tym adresem.

Konkurs trwa do 26 października, a zwycięzca zostanie ogłoszony podczas wydarzenia. AnimeCon Halloween odbędzie się w terminie 27 - 29 października. Bilety na konwent można nabyć na stronie Ticketos.

Ponad 20 powodów, dla których warto pojawić się na AnimeCon Halloween:

https://goo.gl/mpRS4t

Link do zakupu biletu: https://ticketos.pl/event/181/AnimeCon-Hallowen.html

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/291218764614702/Czym jest konwent

Konwenty mangi, anime i kultury japońskiej to wydarzenia zrzeszające fanów danego tematu nie tylko z jednego miasta, ale i z całego kraju. To impreza tworzona „od fanów, dla fanów”, co oznacza, że każdy prelegent, członek obsługi, lub organizacji, jest również fanem mangi, anime i kultury japońskiej tak jak wszyscy uczestnicy imprezy. To wyjątkowe miejsce, gdzie można spotkać setki osób posiadające podobne zainteresowania co my.

Czym jestanime24.pl

Anime24.pl to największy w Polsce legalny portal zajmujący się tematyką mangi, anime i kultury japońskiej, który działa już od 2008 roku.


comments powered by Disqus