Pamela Anderson potwierdza wizytę w Polsce!

Autor: Aleksandra Soboń Redaktor: Motyl

Dodane: 30-09-2017 18:35 ()


Gwiazda na specjalnym spotkaniu w Berlinie z organizatorami polskiej edycji Warsaw Comic Con i właścicielami Ptak Warsaw Expo potwierdziła udział podczas 2. edycji festiwalu w listopadzie. Udział Pameli w festiwalu to szansa dla wszystkich fanów na spotkanie z gwiazdą - zdobycie autografu, udziału w wspólnej sesji zdjęciowej, jak również uczestnictwa w panelu dyskusyjnym.

"Bardzo się cieszę, że wszystko się udało i będę mogła odwiedzić Polskę, już nie mogę się doczekać Comic Con. Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów z Polski"- mówiła Pam podczas spotkania z organizatorami Warsaw Comic Conu.

Pamela Anderson należy do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd dekady. Według przeprowadzonych badań dziewięciu na dziesięciu Polaków kojarzy Pamelę Anderson z przynajmniej jednej roli filmowej lub  serialowej. Piękna aktorka ustanowiła również rekord sesji dla Playboya - wzięła udział w aż 15, w tym również gościła na okładce polskiej edycji magazynu.  Niestety, potwierdzenie wizyty Pameli  zbiegło się ze smutną informacją o śmierci założyciela i twórcy Playboya - Hugh Hefnera. Pamela Anderson jest główną gwiazdą Hollywood, które wezmą udział w Warsaw Comic Con - festiwalu łączącego wszystkie elementy popkultury.

Oprócz Pameli Anderson swój udział zapowiedziało kilkanaście gwiazd z takich superprodukcji jak m.in. Gra o tron, Star Wars, Harry Potter i The Lord of the Rings (Pełna obsada goszczących gwiazd na festiwalu, dostępna na stronie www.warsawcomicon.pl przyp. red.)

"Na taką skalę nie było jeszcze festiwalu Comic Con, w tej części Europy"- mówi Tomasz Szypuła prezes Ptak Warsaw Expo". Dzięki możliwościom infrastrukturalnym naszego centrum targowo-konferencyjnego jesteśmy w stanie ugościć nawet ponad 150 tysięcy uczestników festiwalu. Udział Pameli to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Zrobimy wszystko, żeby nie zawieść oczekiwań i fanów. Co więcej, zapewniamy, że to jeszcze nie koniec niespodzianek - mamy jeszcze kilka asów w rękawie związanych z Warsaw Comic Con, i zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka" - kończy tajemniczo Szypuła.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo - ogromnym centrum targowo-kongresowym, w którym odbywają się też różnego rodzaju eventy. Centrum położone jest w Nadarzynie pod Warszawą, 15 minut jazdy samochodem z centrum stolicy. Niezmotoryzowani dojadą na wydarzenie bezpłatnym autobusem, który kursować będzie z i do centrum stolicy co 15-30 minut. Bilety oraz karnety (wielodniowe) na festiwal dostępne są na www.ebilet.pl. Szczegóły na stronie warsawcomiccon.pl i Facebooku.

 


comments powered by Disqus