Pierwsza Gwiazda Warsaw Comic Con Fall Edition

Autor: Ptak Warsaw Expo Redaktor: Raven

Dodane: 25-08-2017 13:01 ()


Warsaw Comic Con Fall Edition spodziewa się 15 Gwiazd!  Zdradzamy pierwsze nazwisko!

Jesienna edycja Warsaw Comic Con startuje już 24 listopada. Największą atrakcją imprezy będą oczywiście spotkania z gwiazdami filmów i seriali oraz autorami książek i komiksów. Gwiazdy Warsaw Comic Con przyjadą do Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo z nie tylko z Polski i Europy, ale też ze słynnej "fabryki snów", czyli Hollywood.

Ujawniamy pierwszą z nich. To Julian Glover - brytyjski aktor, który ostatnio wcielał się m.in. w rolę Grand Maestera Pycelle'a z "Gry o tron", czyli nadwornego doradcy królowej Cersei. Glover pojawił się łącznie w aż 31 epizodach tego kultowego serialu HBO. Jednak Julian Glover znany jest także z szeregu innych świetnych produkcji telewizyjnych i filmowych. Zagrał m.in. generała Maximiliana Veersa w piątej części sagi "Gwiezdne Wojny", Aristotlesa Kristatosa  - głównego przeciwnika agenta 007 w dwunastym filmie o przygodach Jamesa Bonda  "Tylko dla twoich oczu", a także w "Troi" oraz w "Indianie Jonesie i ostatniej krucjacie". W sumie aktor ma na koncie blisko 200 ról.

Wkrótce podamy kolejne nazwiska gości Warsaw Comic Conu Już teraz możemy powiedzieć, że wśród zagranicznych gwiazd nie zabraknie aktorów z Gry o Tron, Star Wars, czy Teen Wolf: Nastoletniego Wilkołaka. Na comic con zawitają również aktorzy Pamiętników Wampirów i Stranger Things.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

Więcej informacji na: warsawcomiccon.pl oraz facebook.com/ComicConWarsaw.

Galeria


comments powered by Disqus