Melissa Ponzio na Pierwszym Comic Conie

Autor: Warsaw Comic Con Redaktor: Motyl

Dodane: 23-05-2017 12:20 ()


Gwiazda „Teen Wolf” po raz pierwszy w Polsce, na Warsaw Comic Conie!

Melissa Ponzio jedna z najpopularniejszych aktorek serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” będzie Gwiazdą festiwalu Warsaw Comic Con, pierwszego tego typu wydarzenia w Polsce. Produkcja podbiła serca nastolatków na całym świecie! Ponzio gra w nim Melissę McCall, ciężko pracującą i oddaną matkę głównego bohatera, młodego wilkołaka Scotta.

Serial ma już sześć sezonów i każdy cieszy się niezwykle ogromną popularnością.

Podczas Warsaw Comic Con Melissa odpowie na wszystkie pytania fanów – podczas panelu Q&A oraz rozda autografy i zapozuje do zdjęcia!

Melissa urodziła się w Nowym Yorku. Potem przemieszczała się po całych Stanach, aż wraz z rodziną zadomowiła się na stałe na Florydzie.Tam w szkole triumfowała jako królowa bali, cheerlederka i redaktor naczelna szkolnej gazety. Była również pływaczką w reprezentacji szkoły.

W aktorstwie zakochała się jako kilkulatka po obejrzeniu „Obcego”. Choć dziwnym trafem to nie Ripley zrobiła na niej wrażenie a… sam Alien. Poszła na studia do Georgia State University gdzie ukończyła z wyróżnieniem licencjat z dziennikarstwa. W międzyczasie dotknęła również nauk związanych z teatrem.

Choć rola Melissy McCall przyniosła jej sławę, można ją było podziwiać na małym i dużym ekranie od 1993 roku. Występowała m.in. w „The Walking Dead” (jako Karen), „Pamiętnikach Wampirów”, „Mary i Martha”, „Banshee” czy „Jej szerokość Afrodyta”. Prywatnie jest wielką fanką pizzy, psów i współwłaścicielką firmy odzieżowej The Goods INC.


comments powered by Disqus