Bohaterowie Cartoon Network na Pyrkonie

Autor: Turner Polska Redaktor: Motyl

Dodane: 25-04-2017 15:33 ()


Poranna rozgrzewka z Atomówkami, parada postaci znanych z anteny stacji i wspólne tworzenie gigantycznej kreskówki – te i wiele innych atrakcji czekają fanów Cartoon Network podczas tegorocznej, siedemnastej edycji Pyrkonu. Wielbiciele fantastyki spotkają się w Poznaniu w dniach od 28 do 30 kwietnia. 

Tegoroczny Festiwal Fantastyki Pyrkon startuje już 28 kwietnia. W trakcie trzech dni wypełnionych pokazami i prelekcjami nie zabraknie atrakcji dla fanów Cartoon Network. Zarówno najmłodsi jak i nieco starsi wielbiciele stacji będą mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów i wziąć udział we wspólnej zabawie.

W sobotę na Placu Marka od g. 13.00 Cartoon Network zaprasza wszystkich do wspólnego tworzenia gigantycznej kreskówki. Tego samego dnia o godz. 17.00 wystartuje wielka parada najpopularniejszych bohaterów znanych z anteny. Dla uczestników zabawy przygotowano upominki. Z kolei w niedzielny poranek od 10.30 na Placu Marka Bajka, Bójka i Brawurka proponują poranną rozgrzewkę. Wspólne ćwiczenia z Atomówkami wprowadzą uczestników w dobry nastrój i dostarczyć energii na ostatni festiwalowy dzień.  

Dla dzieci przygotowano specjalną strefę, która będzie czynna przez cały weekend: w piątek w godzinach  14.30-20.00, w sobotę od 10.00-20.00 i w niedzielę od 10.00-17.00. Najmłodsi będą tam mogli m.in. zagrać w wielką grę planszową, ułożyć gigantyczne puzzle 3D oraz wziąć udział w warsztatach tworzenia przypinek z podobiznami Atomówek. Czekają też na nich dmuchańce do skakania i strefa plastyczna.

Ponadto, wszyscy fani kreskówek Cartoon Network, niezależnie od wieku, będą mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów w specjalnym namiocie, który w trakcie trwania Pyrkonu będzie rozstawiony na Placu Marka.


comments powered by Disqus