Warsaw Comic Con pod patronatem Paradoksu

Autor: Daniel Furlepa Redaktor: Motyl

Dodane: 05-04-2017 19:10 ()


Pierwszy Comic Con w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronat medialny nad imprezą! Chcielibyśmy Was zaprosić na czterodniowe święto fantastyki Warsaw Comic Con w Nadarzynie pod Warszawą na terenie Ptak Warsaw Expo.

W dniach 1-4 czerwca 2017 roku, będziecie mogli spotkać gwiazdy filmu i seriali, takie jak Charles Dance, czyli Tywin z Gry o Tron, czy też John Kavanagh - Wieszcz z Wikingów oraz wiele, wiele innych. Niedługo ogłosimy kolejne zaproszone gwiazdy! Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami, to także wiele atrakcji, dla każdego! Odwiedźcie Strefę Star Adventure, w której czekać na Was będą repliki X-Winga i AT-ST i symulator bitwy kosmicznej. W Strefie Gwiezdnych Wojen nauczycie się posługiwać mocą, jak prawdziwy Jedi! W naszej strefie Postapo organizujemy istne szaleństwo rodem z Mad Maxa - niesamowite samochody i motocykle, walki gladiatorów, pojedynki na bezpieczną broń, pokazy capoeira robione przez dzikich mieszkańców Pustkowi, warsztaty robienia strojów oraz techniki surwiwalowe. W strefie komiksów spotkacie najpopularniejszych twórców komiksów w Polsce, nauczycie się rysować oraz poczujecie się jak artysta tworząc własne historie.

Festiwal nie może się też obejść bez strefy Gier bez Prądu. Na miejscu będzie można wypożyczyć ponad 300 tytułów gier, zagrać w nowości i prototypy oraz wziąć udział w turniejach z nagrodami. Zależy nam, by Comic Con był prawdziwym świętem Cosplayu. W Gali Cosplay wezmą udział najlepsi cosplayerzy z Polski i nie tylko :wink: Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród to aż 11 tys. zł! Jeżeli chcecie dołączyć do konkursu, to śpieszcie się. Liczba uczestników ograniczona. Link do wydarzenia. W konkursie online będzie można wygrać wejściówki i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich którzy przyjdą na Comic Con przebrani, czekają niesamowite niespodzianki.

To i wiele wiele więcej atrakcji przygotowujemy na Warsaw ComicCon. Śledźcie stronę internetową www.warsawcomiccon.pl i Fanpage Warsaw ComicCon, gdzie znajdziecie najnowsze informacje.

Do zobaczenia na wydarzeniu!


comments powered by Disqus