Wiedźmińska Mordownia - w 2017 zrobię wiedźmińską formę!

Autor: 5 żywiołów Redaktor: Motyl

Dodane: 11-01-2017 08:48 ()


Agencja eventowa 5 żywiołów zajmująca się między innymi projektem Witcher School - prawdziwej Szkoły Wiedźminów, przygotowuje w nowym roku coś całkiem nowego - Wiedźmińską Mordownię.

Słowo od organizatorów:

Mordownia to projekt luźno związany z larpem The Witcher School. Za cel postawiliśmy sobie przeniesienie uczestników do świata Andrzeja Sapkowskiego i danie im możliwości nabycia wiedźmińskich sprawności. Mordownia to projekt, który ma zmotywować fanów Wiedźmina, gier komputerowych i fantastyki do ćwiczeń fizycznych i uzyskania kondycji godnej Geralta z Rivii.

Projekt będzie składał się z dwóch części, motywacyjnej oraz biegu survivalowego osadzonego w klimatach wiedźmińskich. W ramach części motywacyjnej zamierzamy publikować filmy na youtube, zawierające propozycje ćwiczeń ogólnorozwojowych, szermierczych, łuczniczych itp. Zamierzamy również zamieszczać porady dotyczące prawidłowego żywienia. Jednocześnie chcemy ich motywować postępami naszej kadry. Wreszcie, będziemy zamieszczać zapowiedzi wyzwań, które czekają na uczestników w trakcie biegu.

Planujemy, by właściwe wydarzenie odbyło się w Polsce latem 2017 roku. Wydarzenie będzie trwało od piątku do niedzieli. Piątek zostanie przeznaczony na przyjazd i akredytacje uczestników oraz mniejsze konkursy. W sobotę uczestnicy zmierzą się z naszą trasą, najeżoną nie tylko przeszkodami, ale również różnorodnymi zadaniami związanymi z walką z potworami, tropieniem, survivalem itp. W niedziele odbędzie się podsumowanie imprezy, wręczenie nagród dla najlepszych oraz debriefing.

W ramach imprezy zapewnimy, oczywiście, zabezpieczenie medyczne dla uczestników i zapewnimy infrastrukturę umożliwiającą im dobrą i bezpieczną zabawę.

Naszym celem jest zachęcić środowisko graczy do zmierzenia się z własnymi słabościami i udowodnienie, że każdy z nas może stać się bohaterem. Nie ukrywamy, że projekt ma za zadanie podnieść kondycję fizyczną również nasze kadry. Projekt można określić jako przygotowany: „dla nerdów, przez nerdów”.


comments powered by Disqus