Artur Barciś czyta "Gwiezdny pył"

Autor: Paragon Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 16-05-2007 14:44 ()


W czerwcu, nakładem wydawnictwa Auditus, ukaże się audiobook „Gwiezdny pył” Neila Gaimana czytany przez Artura Barcisia.

 

Jak pisze wydawca:

 

""Gwiezdny pył” jest baśnią-nie-baśnią, która bierze swój początek w angielskiej miejscowości Mur. Rzecz dzieje się w czasach witkoriańskich i jest opowieścią o młodym człowieku, który chciał spełnić Pragnienie swego Serca i wyruszył w magiczny świat cudów po drugiej stronie Muru.

Z pewnością nie jest to historia dla bardzo grzecznych czytelników-słuchaczy, a raczej dla tych, którzy „kochają niesamowite przygody i zdrowy, czarny humor”. To „przewrotna, cudowna baśń, pełna magii, którą tylko Neil Gaiman mógł napisać”. Tak brzmiały recenzje książki.

Wersja audio książki Neila Gaimana w wykonaniu Artura Barcisia wydobywa z tekstu tej magicznej opowieści wszystkie „smaki i smaczki”, stając się prawdziwą ucztą dla wyobraźni i ucha słuchacza. Tym bardziej, że niektórym fragmentom rozdziałów towarzyszy muzyka, podkreślając charakter opowiadanych scen i występujących postaci.

Audiobook „Gwiezdny pył” Neila Gaimana czytany przez Artura Barcisia jest książką drogi. Zarówno ze względu na jej treść, jak i formę wydawniczą, czyli „bycie książką do słuchania”. Znakomicie sprawdzi się podczas wakacyjnej wyprawy samochodowej czy stania w wielce uciążliwych korkach."

 

 

 

Neil Gaiman „Gwiezdny pył”

czyta: Artur Barciś

wydawca: Wydawnictwo Auditus

czas nagrania: 6 godz. 30 min.

tłumaczenie: Paulina Braiter

w sprzedaży: od czerwca 2007

 

Zdjęcie Artura Barcisia wykonał Aleksander Kęplicz.

 

Serwis Paradoks jest patronem medialnym "Gwiezdnego pyłu".


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...