"Wielki Martwy" Księga Druga - okładka i przykładowe plansze

Autor: Sideca Redaktor: Motyl

Dodane: 08-12-2016 22:37 ()


Wydawnictwo Sideca nie zapadło jeszcze w zimowy sen. Prezentujemy okładkę i przykładowe plansze drugiego tomu "Wielkiego Martwego", który na dniach trafi do sprzedaży.

Erwan poszukując Pauline, spotyka Gaelle - jej najlepszą przyjaciółkę. Przebywając w mieście zdaje sobie sprawę z ogromu kryzysu ekonomicznego oraz niepokojów społecznych. Bezrobotna Gaelle będąca jedną z dziesiątków tysięcy ofiar stagnacji gospodarczej postanawia pomóc Erwanowi.
 
Powodem zniknięcia Pauline było niespodziewane macierzyństwo. Jej córka Blanche na pozór zamknięta w sobie dziewczynka instynktownie podejmuję grę przed zbliżającą się wojną światów…
 
Tymczasem plemiona Małego Świata są bardziej świadome katastrofalnych konsekwencji naruszenia równowagi niż ludzie, jednak nie zdołały zapobiec pierwszemu atakowi z własnej ojczyzny. Atakowi, który pogrążył Ziemię w chaosie i ruinie…
 
"Wielki Martwy" to jedna z najlepiej sprzedających się serii ostatnich lat na francuskim rynku. Dzięki zaskakująco dobrej sprzedaży cykl zaplanowany na 4 albumy rozrósł się do aktualnie 9 tomów, z czego 6 zostało wydanych, a 3 kolejne znajdują się w produkcji. Najprawdopodobniej ilość części zostanie zwiększona, ponieważ autorzy rozbudowują fabułę o nowe wątki, a dotychczas wydane tomy znajdują nowych nabywców.
 
Polska edycja będzie publikowana w nakładzie 1000 egz. i w twardej oprawie, zawierającej dwa standardowe tomy (do 64 str.) w jednym wydaniu.

Galeria


comments powered by Disqus