Akredytacja na Polcon 2006 będzie tańsza!

Autor: Krzyś-Miś Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 01-08-2006 23:53 ()


Mamy dla Was nie lada niespodziankę. Idąc za głosem wielu sugestii, z którymi się spotkaliśmy, chcąc sprawić, by Polcon 2006 stał się imprezą dostępną dla jak największej liczby miłośników fantastyki, postanowiliśmy nie podnosić ceny akredytacji do 50 zł! Oświadczamy niniejszym, że koszt pełnej akredytacji na Polcon 2006 wynosi tylko 40 zł! Mamy nadzieję, że nasza decyzja skłoni wszystkich wahających się do przybycia na naszą imprezę. Razem będziemy się świetnie bawić!

Każdy uczestnik Polconu 2006 otrzyma przy wejściu identyfikator oraz: gruby informator, jeszcze grubszy zbiór wybranych przez nas opowiadań, dwa różne, kolorowe plakaty polconowe oraz niespodziankę! Dla pierwszych 650 uczestników mamy także tom opowiadań nominowanych w tym roku do Nagrody im. Janusza Zajdla.

Ustaliliśmy również koszt wejściówek jednodniowych. Kształtują się one następująco:

czwartek - 15 zł

piątek - 20 zł

sobota - 20 zł

niedziela - 15 zł

            A na samej imprezie znajdziecie moc atrakcji, w których będziecie mogli wziąć udział! Ciekawe prelekcje, spotkania z czołowymi pisarzami, żywe dyskusje, niesamowite pokazy, gry i zabawy oraz mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, jak również loteria dla uczestników!

Przyjedź, a nie pożałujesz!


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...