Masterton i jego nowa książka w Polsce

Autor: Paragon Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 09-05-2007 00:03 ()


W dniu dzisiejszym do księgarń trafia najnowsza ksiązka Grahama Mastertona - "Aniołowie chaosu". Z tej okazji autor przyjeżdża do Polski.

 

Tak pisze wydawca o powieści:

 

"Nurkując u wybrzeży Gibraltaru, Noah, trzydziestosiedmioletni kaskader, znajduje na dnie morza tajemniczy medalion z napisem PRCHAL. Pilot o tym nazwisku jako jedyny przeżył katastrofę samolotu, w której zginął generał Władysław Sikorski. To odkrycie tak go fascynuje, że postanawia je  wyjaśnić. Wróciwszy do Los Angeles, pokazuje medalion swojej byłej dziewczynie, która zajmuje się jubilerstwem, i przyjacielowi. Nie wie, że w ten sposób wydał na nich wyrok śmierci. Od tej chwili rusza lawina wydarzeń, które wciąga czytelnika bez reszty. Masterton - nieoceniony mistrz thrillera - zabiera nas w niezwykłą podróż do starożytnego Babilonu, a także odsłania przed nami kulisy wielu zbrodni politycznych, do których przez wieki dochodziło na całym świecie.

Doskonała, wciągająca lektura dla wszystkich, którzy lubią szybką akcję, twardych mężczyzn, piękne kobiety i wyrafinowany seks."

 

Z tej okazji Graham Masterton przybywa do Polski. Oto program tej wizyty:

 

 

15 maja WARSZAWA - godz. 17.00 - spotkanie z czytelnikami w EMPIK Megastore Nowy Świat

 

16 maja KRAKÓW - godz. 17.00 - spotkanie z czytelnikami w EMPIK Megastore

 

18 maja WARSZAWA - godz. 16.00 - autor podpisuje książki na stoisku Domu Wydawniczego REBIS (nr 400) podczas Międzynarodowych Targów Książki.

 

 

Źródło: DOM WYDAWNICZY REBIS


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...