Herosi Falkonu wybrali przywódcę!

Autor: Karolina Wnuk Redaktor: Motyl

Dodane: 12-09-2016 19:30 ()


Mimo że nie znamy jeszcze składu Superherosów Falkonu, mamy dziś przyjemność poznać ich przywódcę (spójrzcie tylko na jego posturę, trudno nie stwierdzić, że to on trzyma w ryzach całą tą bandę).

Niniejszym przedstawiam Wam kapitana Mooba! Jest twardy jak Iron Man, silny jak Hodor i ma pelerynę bardziej odjechaną niż sam Superman! Kapitan Moob z dumą będzie promował dział serialowo-filmowy, a także kibicował „tym dobrym” i śmiał się z „tych złych”. Na co dzień współpracuje z Keyią, gdy pojawiają się prelekcje o serialach. Pod jego wodzą każdy filmowy pokaz lub panel po prostu musi być udany :)

Fantastyka i imprezy fantastyczne od jakiegoś czasu w swoim programie uwzględniają zainteresowania kino- i serialomaniaków. Takich atrakcji nie zabraknie również na tegorocznej edycji Falkonu. Wśród punktów programu znajdą się prelekcje i panele dyskusyjne, podczas których dowiecie się, że tak naprawdę nic nie wiecie o swojej ulubionej produkcji. O czym będziemy rozmawiać? Na pewno o Harrym Potterze, Doktorze Who, czy Gwiezdnych Wojnach! Chcecie wiedzieć więcej? Za kilka tygodni pojawi się pełny program Falkonu, ale na razie... cicho sza!


comments powered by Disqus