XIV Zamojskie Spotkania z Fantastyką - mocno literackie!

Autor: Czerwony Smok Redaktor: Motyl

Dodane: 12-09-2016 06:18 ()


Tegoroczne Zamojskie Spotkania z Fantastyką (16-18 września) mogą się poszczycić aż szóstką gości specjalnych. Wasze książki będą mogły wzbogacić się o autografy min Michała Gołkowskiego autora książek z uniwersum „S.T.A.L.K.E.R” czy „Stalowe Szczury”, Sławomira Nieściura także związanego z S.T.A.L.K.E.R, Dominiki Węcławek autorki „Upadłej Świątyni”, Konrada Kuśmiraka autora  „S.Q.U.A.T”, Agaty Suchockiej autorki „Woła mnie ciemność” oraz Łukasza Kiełbasy założyciela projektu „Horror na Roztoczu”

- Czternasta edycja naszego konwentu wyszła mocno postapo - mówi Artur Harasim organizator spotkań autorskich oraz główny koordynator imprezy- Michał, Sławek, Kondrat oraz Dominika siedzą mocno w tych klimatach i myślę, że wszystkich miłośników tego gatunku spotkania z nimi powinny zadowolić.

Warto także obejrzeć jak Michał Gołkowski zaprasza do Zamościa na swoim oficjalnym profilu   (https://web.facebook.com/MichalGolkowskiOfiszylFanpejcz/videos/1783444318578621/).

Zamojskie Spotkania z Fantastyką to nie tylko spotkania autorskie. Podczas imprezy sporą promocją objęte zostaną także „gry bez prądu”. W tym roku będzie można zagrać w pokaźny zbiór gier planszowych oraz bitewnych. - Chcemy pokazać, że gry planszowe to nie tylko szachy i chińczyk, ale też wiele innych, ciekawych tytułów, które rozwijają myślenie strategiczne, umiejętności logiczne oraz uczą gry zespołowej - podkreśla Artur.

ZSzeF to także prelekcje, dyskusje, pokazy, warsztaty oraz dużo więcej.

Jeżeli interesujesz się fantastyką (również mangą i anime) – czytasz, oglądasz, grasz w planszówki, RPGi, LARPy albo, jeśli po prostu chcesz zobaczyć czy warto – śmiało. Zapraszamy!- Zachęcają organizatorzy z „Czerwonego Smoka”.

Tegoroczne Zamojskie Spotkania z Fantastyką odbędą się w Zespole Szkół nr 4 ul: Jana Zamoyskiego 4.

Więcej info na www.zszef2016.pl

 


comments powered by Disqus