Warsztaty początkujących twórców na Bachanaliach

Autor: Waldemar Gruszczyński Redaktor: Motyl

Dodane: 31-08-2016 11:31 ()


W tym roku po raz pierwszy na Bachanaliach Fantastycznych będzie na was czekała nowa nitka programowa – Warsztaty początkujących twórców. Uważamy, że warto wspierać młode talenty, dawać im szansę na debiut i poprawę umiejętności. Ten cel przyświecał nam, kiedy kilka lat temu wystartowaliśmy z cyklicznym konkursem literackim Fantazje Zielonogórskie – teraz postanowiliśmy wykonać kolejny krok.

Podczas Bachanaliów będą odbywać się warsztaty zakresu rysowania i tworzenia komiksu, ale także zajęcia z przygotowywania samego scenariusza. Nie zabraknie również wykładów dla osób z literackim zacięciem, na których będzie można zapoznać się z różnymi aspektami trudnej sztuki pisarskiej.

Do naszej nitki warsztatowej zaprosiliśmy szereg znamienitych gości. Krzysztof Gawronkiewicz, Grzegorz Janusz, Tomasz Niewiadomski, Michał Cetnarowski, Maciej Parowski oraz Bogusław Polch – to tylko niektóre osoby, z którymi będziecie mogli się spotkać.

Jesteś początkującym twórcą, który chciałby wzbogacić swój warsztat pod okiem zawodowców? Czujesz literacki zew do pisania? Chcesz podszkolić umiejętności rysowania? Bachanalia Fantastyczne będą świetną ku temu okazją. Zapraszamy!


comments powered by Disqus