Druga edycja Targów Fantastyki

Autor: Piotr Skorok Redaktor: Motyl

Dodane: 07-08-2016 10:43 ()


W dniach 26-27 listopada w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie odbędzie się druga edycja Targów Fantastyki. Podobnie jak rok temu, najważniejszą częścią wydarzenia będzie niezliczona ilość stoisk handlowych, na których będzie można zakupić fantastyczne gadżety. Bilety na wydarzenie będą dostępne w systemie “pay what you want”, co oznacza, że każdy sam zadecyduje, ile zapłaci za wstęp.

Dla wszystkich zainteresowanych wystawców uruchomiono formularz zgłoszeniowy i przygotowano ofertę. Organizatorzy udostępnią blisko 2,5 tys. m2 przestrzeni w samym centrum miasta. Podobnie jak w roku poprzednim, zostanie zorganizowany plebiscyt na najlepszego wystawcę. Zwycięzca plebiscytu otrzyma darmowe stoisko na następnej edycji Targów Fantastyki. Oceniać będą organizatorzy, wystawcy i uczestnicy targów. Wśród odwiedzających, którzy oddadzą swój głos, zostaną wylosowane nagrody.

Stoiska to jednak nie wszystkie atrakcje, które zaplanowali organizatorzy. Na Targach Fantastyki będzie można spotkać fantastycznych gości, wziąć udział w panelach dyskusyjnych i warsztatach. Z myślą o fanach planszówek przygotowany zostanie Games Room, w którym będzie można zapoznać się w nowymi tytułami i nauczyć się w nie grać.

Targi Fantastyki to impreza powstała z myślą o wszystkich, którzy kochają fantastykę, ale także nie lubią nudy, chcą coś tworzyć i być kreatywni. Organizatorzy pragną pokazać uczestnikom, że jedyne co ogranicza ludzi, to ich własna wyobraźnia. Pod tym kątem dobierani są wystawcy - wielu z nich to prawdziwi artyści w swoich dziedzinach.

Pierwsza edycja Targów Fantastyki odbyła się w dniu 28 XI 2015 i okazała się niemałym sukcesem. Odwiedziło ją ponad 1300 uczestników, do których dyspozycji oddano 65 stoisk wystawców, a wśród gości znaleźli się m.in. Maja Lidia Kossakowska, Jarosław Grzędowicz i Ewa Białołęcka.


comments powered by Disqus