VII edycja Nowotarskich Dni Fantastyki!

Autor: Kuba Paprocki Redaktor: Motyl

Dodane: 28-07-2016 08:02 ()


W dniach 6-7 sierpnia 2016 odbędzie się VII edycja Nowotarskich Dni Fantastyki!

Zapraszamy na VII edycję Nowotarskich Dni Fantastyki, organizowanych przez Nowotarski Klub Fantastyki i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, przy wsparciu Rabczańskiego klubu fantastyki ,,Rabkon” oraz Zakopiańskiego Klubu Fantastyki.Tegoroczna edycja naszego wydarzenia będzie jednak wyjątkowa - a to z racji, iż będą to ostatnie Dni Fantastyki w Nowym Targu w perspektywie dającej się przewidzieć przyszłości. Chcieliśmy co prawda dociągnąć do dziesiątki, niemniej siedem to też dobra liczba. Tak jak wszystkie poprzednie bez wyjątku, VII NDF odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu - tam gdzie odbyły się I NDF, tam też odbędą się ostatnie. W ramach imprezy odbędą się różnorakie konkursy, turnieje gier planszowych i bitewnych, prelekcje tematyczne, pokazy i warsztaty.

W programie znajdą się także, mające w Nowotarskim Klubie Fantastyki szczególną pozycję, larpy i jeepform-y, na czele z dużym larpem głównym, który odbędzie się na zakończenie pierwszego dnia imprezy. Nie zabraknie także games room-u oraz battle room-u, bez których trudno dziś sobie wyobrazić jakikolwiek konwent bądź festiwal fantastyki.

Celem Nowotarskich Dni Fantastyki od początku ich istnienia jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Impreza ma charakter otwarty - wstęp darmowy.

Zachęcamy do śledzenie strony imprezy oraz fanpage-u, na których pojawiać się będą najświeższe informacje.

Do zobaczenia na VII (i ostatnich) Nowotarskich Dniach Fantastyki!


comments powered by Disqus