Wyniki konkursu "Warcraft w Multikinie".

Autor: Redakcja Redaktor: Motyl

Dodane: 12-07-2016 20:49 ()


Niniejszym publikujemy wyniki konkursu "Warcraft w Multikinie".

 

Oto prawidłowe odpowiedzi:

 

1. Lodowego Wilka.

 

2. Moon.

 

 

Nagrody w postaci książek ze świata Warcrafta, które będą do odebrania w Multikinie Wrocław Arkady otrzymują:

  • Łukasz z Wrocławia
  • Michał z Wrocławia

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nagrodę w konkursie ufundowała Multikino.

 

Od 10 czerwca we wrocławskich kinach sieci Multikino można oglądać film „Warcraft: Początek” inspirowany kultową grą komputerową.

W filmie „Warcraft: Początek” dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje.

Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, ale obejmuje całość historii. Powstał on przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.

Każdy kto zakupi bilet na film „Warcraft: Początek” do Multikina będzie mógł odebrać ulotkę z kodem upoważniającym do grania w „World of Warcraft” za darmo przez miesiąc.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


comments powered by Disqus