Konkurs "Warcraft w Multikinie"

Autor: Redakcja Redaktor: Redakcja

Dodane: 03-07-2016 09:53 ()


Serwis Paradoks oraz Multikino zapraszają do udziału w konkursie ""Warcraft w Multikinie".

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania i wysłać je na adres: motyl@paradoks.net.pl podając imię, nazwisko, adres do korespondencji.

 

1. Z jakiego klanu pochodził Durotan?

 

2. Jakim filmem debiutował na dużym ekranie Duncan Jones?

 

 

Spośród osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi rozlosujemy dwie książki ze świata Warcrafta, które będą do odebrania w Multikinie Wrocław Arkady.

 

Konkurs trwa do 10 lipca 2016 r.

Nagrodę w konkursie ufundowała Multikino.

 

Od 10 czerwca we wrocławskich kinach sieci Multikino można oglądać film „Warcraft: Początek” inspirowany kultową grą komputerową.

W filmie „Warcraft: Początek” dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje.

Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, ale obejmuje całość historii. Powstał on przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne.

Każdy kto zakupi bilet na film „Warcraft: Początek” do Multikina będzie mógł odebrać ulotkę z kodem upoważniającym do grania w „World of Warcraft” za darmo przez miesiąc.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


comments powered by Disqus