Najbliższe zapowiedzi Mucha Comics

Autor: Motyl Redaktor: Motyl

Dodane: 22-05-2016 12:08 ()


Na Komiksowej Warszawie udało nam się zamienić kilka słów z Christine Meyer, która powiedziała o najbliższych publikacjach Mucha Comics.

Na festiwalu podczas Targów Książki zadebiutowały dwa tytuły - "Velvet" oraz "Alias". Z kolei w czerwcu możemy się spodziewać ostatniego tomu "Fatale". W wakacje planowane są kolejne tomy "Chew" oraz "Bękartów z Południa".

We wrześniu światło dzienne ujrzy "Spider-Man: Reign" oraz piąta odsłona "Sagi". Tytuł Vaughana jest bestsellerem, w sobotę rano na stoisku Muchy skończyły się egzemplarze czwartego tomu przywiezionego przez wydawcę na imprezę.

W październiku możemy spodziewać się "Miraclemana" oraz "Harrow County" autorstwa Cullena Bunna i Tylera Crooka. W planach jest też kolejny tom "Chew".

W listopadzie również czeka nas kilka świetnych tytułów, planowane są kontynuacje "Alias" i "Velvet", a także "Kapitan Ameryka: Biały".

Mucha Comics ma na celowniku kolejne pozycje z Image, których zapowiedzi poznamy w stosownym czasie. Fanów kolorowej serii Marvela ucieszy pewnie informacja, że wydawca nie wyklucza publikacji "Spider-Mana: Blue", w takim formacie jak pozostałe tytuły tego cyklu. Daty powyższych premier są orientacyjne i mogą ulec zmianom.


comments powered by Disqus