The Witcher School - przygoda, w której można zostać prawdziwym Wiedźminem

Autor: Dastin Wawrzyniak Redaktor: Motyl

Dodane: 07-02-2016 14:39 ()


The Witcher School to larp (live-action role-playing game), czyli gra na żywo. Uczestnicy wcielają się w wiedźmińskich adeptów. Pod nowymi imionami odgrywają postaci rodem z książek Sapkowskiego, przeżywają przygody pełne potworów, dylematów, tajemnic i czarodziejek. Larp przeznaczony jest tylko dla dorosłych. Mamy oficjalne wsparcie wydawcy, CD Projekt Red, a na międzynarodowej odsłonie będzie grał i śpiewał zespół Percival, autor ścieżki dźwiękowej do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

W terminie 17-20 marca na zamku w Mosznej odbędzie się edycja międzynarodowa na którą zjeżdżają się fani z Wiedźmina z całego świata - od Stanów Zjednoczonych przez Holandię, Rosję czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Na czas gry Zamek i jego okolice zostaną zamknięte dla turystów. Jedyne osoby, jakie będą mogli spotkać uczestnicy, to aktorzy odgrywający bohaterów tła w kostiumach z gry The Witcher oraz potwory znane z bestiariusza. Pełna symulacja świata ma być możliwa dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu, złożonemu z charakteryzatorów, scenografów, kostiumologów i cosplayerów, obsługi efektów specjalnych oraz profesjonalistów prowadzących poszczególne zajęcia.


comments powered by Disqus