Wielki zimowy turniej Hearthstone

Autor: Daniel Furlepa Redaktor: Motyl

Dodane: 19-12-2015 10:25 ()


Zapraszamy wszystkich fanów i zapaleńców gry Hearthstone: Heroes of Warcraft oraz wielbicieli spędzania wolnego czasu przy dobrej planszówce na Wielki Zimowy Turniej e-gamingowy w najlepszym, lubelskim Klubie - “Enjoy”. Już 29 i 30 grudnia 2015 r zapewnimy Wam moc atrakcji, które pozostaną w Waszej pamięci na długie miesiące!

Podczas dwudniowych rozgrywek przewidzieliśmy szereg atrakcji w tym: mini turniej w kręgle, gry planszowe logiczne i rodzinne. W tym ponad 50 tytułów gier planszowych będzie do Waszej dyspozycji.

Na turniej Hearthstone przewidziane są nagrody rzeczowych o wartości 500 zł, dodatkowo cała kwota wpisowego na turniej zostanie podzielona pomiędzy zwycięzców. Warunkiem uczestnictwa w evencie jest posiadanie Battletag do Hearthstona i 3 talii do rozgrywki oraz wniesienie opłaty wpisowej w postaci 10 zł. Nasze spotkanie będzie miało formułę Podboju.

Formuła podboju:

1. Wszystkie mecze będą rozgrywane do trzech zwycięstw. Pierwszy zawodnik, któremu uda się zatriumfować trzy razy, zostaje uznany za zwycięzcę danego starcia i przejdzie do następnej rundy.

2. Przed rozpoczęciem kolejnych faz rozgrywek w ramach imprezy każdy z zawodników musi przedstawić organizatorom pełne zestawienie składu talii dla trzech niepowtarzalnych klas postaci. Gracze mogą zgłaszać nowe talie przed rozpoczęciem poszczególnych etapów. 

3. Aby zwyciężyć w meczu, gracz musi wygrać po jednej partii każdą ze swoich trzech talii. 

4. Kiedy gracz wygrywa partię, musi do końca meczu odrzucić zwycięską talię. 

5. Przegrany może zatrzymać swoją talię w następnej partii lub zmienić ją na jedną z dwóch pozostałych, które ma do dyspozycji. 

6. Zawodnicy zostaną poinformowani o tym, jakie klasy postaci ma do dyspozycji przeciwnik. Gracze nie będą wiedzieli, na którą z klas zdecydował się przeciwnik, do chwili dokonania przez obydwu wyboru.

Drabinkę i formułę rozgrywki pomiędzy poszczególnymi turami ustalimy na początku spotkania. Będzie ona zależeć od ilości graczy i czasu jaki będziecie chcieli poświęcić na grę.

Pamiętajcie by zabrać swoje urządzenia, na którym będziecie grać (tablety, smartfony, laptopy, znajdzie się miejcie również na komputery stacjonarne! ;) ). Będziemy starać się by jedno urządzenie było na 2 osoby, ale na pewno nie uda nam się zorganizować sprzętu dla każdego. Na miejscu będzie dostęp do prądu oraz odpowiednio szybkiego Wi-Fi. Zapewniamy, że pod tym względem miejcie jest rewelacyjne!

Wejście do na całą imprezę planszówkowo - e-sportową jest za FREE. Rozmawiamy również z kilkoma firmami na temat nagród. Jak tylko będziemy mieli informacje, to napiszemy o tym na wydarzeniu!

 

Krótkie info:

  • Lokalizacja - Enjoy Club & Bowling mieści się w galerii Tarasy Zamkowe w Lublinie.
  • Data - 29 i 30.12.2015 r.
  • Czas - od 12.00 do 20.00

By zgłosić się do rozgrywek turniejowych trzeba będzie wypełnić rozpiskę talii przed spotkaniem. Wzór rozpiski znajduje się w wydarzeniu na Facebooku.

Zapraszamy również na:


comments powered by Disqus