7 edycja Zjavy już w lutym

Autor: Rafał Chodzicki Redaktor: Motyl

Dodane: 17-12-2015 08:09 ()


Za niecałe dwa miesiące rusza siódma już edycja Zjavy, więc pora przekazać pierwsze informacje.

 

 

kto?

 

Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda

 

co?

 

ZjAva7 - Zimowa Jazda Avangardowa w siódmej odsłonie. Warszawski konwent przeznaczony przede wszystkim dla graczy planszowych i RPGowych. Do największych atutów ZjAvy należą wielki games room (jakna dwudniowy konwent) oraz bardzo dużo sesji RPG, zarówno zapowiadanych wcześniej, jak i zgłoszonych już na miejscu. Prelekcje są na drugim miejscu i spora ich część jak co roku będzie dotyczyć właśnie RPG, ale także planszówek.

 

kiedy?

 

6-7 lutego 2016

 

gdzie?

 

Gimnazjum nr 48 na ul. Deotymy 25/33 w Warszawie(zapewniamy sleeproomy i prysznice, staramy się o wyżywienie na miejscu - będzie co najmniej barek szkolny; bardzo dużo knajpek i fast-foodów w bezpośredniej okolicy)po co?Po gry, po spotkania ze znajomymi, po dobrą zabawę.

ZjAva dzięki zimowemu terminowi jest szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy latem mają inne obowiązki oraz dla tych, którzy nie chcą mieć w kalendarzu konwentowym kilkumiesięcznej przerwy :)

 

dla kogo?

 

Dla miłośników fantastyki chcących spędzić czas interaktywnie, a niepasywnie. Dzieci poniżej 12 roku życia muszą przebywać pod opieką dorosłych, ale i dla nich będziemy mieć odpowiednie gry.


comments powered by Disqus