Zbliża się Mantikora X!

Autor: Mantikora Redaktor: Motyl

Dodane: 25-09-2015 11:38 ()


Mantikora to trzydniowa impreza dla miłośników fantastyki, która od dziesięciu lat organizowana jest przez Klub Fantastyki Zielony Smok w Lubartowskim Ośrodku Kultury. W tym roku, ze względu na swój jubileusz, konwent przybrał motyw „Superbohaterów”. Zapraszamy na planszówki do Lubartowa w dniach 9-11 października!

- W tym roku bawimy się z motywem komiksu – mówi Kamil Lisek, organizator imprezy. Przez trzy dni konwentu odbędą się m.in. spotkania z projektantami okładek książek fantastycznych oraz gier planszowych, konkursy i turnieje z nagrodami, turniej Hearthstone, jubileuszowe spotkanie  Zielonym Smokiem (wspomnienia, koncert, kabaret, tort), seans filmowy, turniej szachowy, Cosplay oraz pokaz bitewniaków.

Gościem specjalnym konwentu będzie Paweł Zaręba, projektant okładek dla wydawnictwa Fabryka Słów, który przedstawi wykład o projektowaniu grafik fantastycznych. Podczas jubileuszowego koncertu wystąpią zespoły: Samaya oraz In Limbo, a także duet kabaretowy „On i On”.

Program konwentu oraz regulamin opublikowany zostanie na stronie imprezy. Tutaj znajdziecie również informacje o dojeździe, cennik, a także inne przydatne informacje.

Cena za wstęp: 10zł za trzy dni imprezy.

 


comments powered by Disqus