Konkurs "Złote Topory”

Autor: Renata „Etopka” Goździk Redaktor: Motyl

Dodane: 02-09-2015 08:38 ()


"Złote Topory" to odbywający się już od dziesięciu lat konkurs związany dotychczas z konwentem Toporiada. W tym roku po raz pierwszy zagości na konwencie Kapitularz.

Mimo, że w dziejach konkursu pojawiało się wiele różnych kategorii to od początku dwoma najważniejszymi były: Najlepszy Mistrz Gry i Najlepszy Gracz. W "Złotych Toporach" co roku rywalizuje większa liczba Mistrzów Gry, w ubiegłorocznej edycji było ich ponad trzydziestu. Nasz konkurs zaszczycili swoim udziałem m.in. już wielokrotni zwycięzcy i laureaci Pucharu Mistrza Mistrzów, Quentina, Gramy, a także autorzy popularnych systemów RPG czy nawet pisarze.

Po sesjach eliminacyjnych odbywających się w piątek wybranych zostaje czterech Mistrzów Gry oraz dwunastu graczy, którzy biorą udział w sobotnich sesjach finałowych. Uczestników oceniają sędziowie będący przedstawicielami Stowarzyszenia "Topory"(organizator konkursu), konwentu Kapitularz oraz zaprzyjaźnionych konwentów i organizacji, część sędziów bierze także udział w sesjach finałowych jako gracze. Zaletą konkursu jest fakt, że w sesjach finałowych biorą udział nie tylko najlepsi MG, ale i najlepsi gracze co niewątpliwie podnosi poziom sesji.

Zapraszamy do udziału w konkursie "Złote Topory"!!!


comments powered by Disqus