"Super Jacek" na wspieram.to

Autor: Jakub Grochola Redaktor: Motyl

Dodane: 21-08-2015 08:21 ()


W dniu 20 sierpnia wystartowała akcja crowdfundingowa związana z wydaniem drugiego zeszytu z przygodami Super Jacka.

 

Link do kampanii znajdziecie  w tym miejscu.

 

 

Kim jest Super Jacek?

 

Super Jacek to zwykły-niezwykły super bohater. Nawet mnie jako autorowi ciężko opisać jego postać, gdyż czasem zdaje mi się, że ten misiek żyje swoim własnym życiem.

Jacek - jak każdy super bohater - pomaga innym i zwalcza zło. Czasami zdarza mu się pomagać przewróconym na plecy fokom, czasami walczy z wielkim glutem, czasami szuka sensu swojego życia. Jest nieobliczalny i nieco głupi. Żyje jednak pełnią życia, jest bardzo szczęśliwy i spragniony przygód.

Zeszłoroczne wydanie wygląda tak:

Komiks będzie miał 30 stron w czerni i bieli. Format A5 w miękkiej oprawce. 

"Super Jacek - i świat jest piękny" będzie tradycyjnym "one-shotem", oznacza to że zawarta w albumiku historia będzie tworzyć zamkniętą całość. Będą niewielke odniesienia do poprzedniej części, jednak jej znajomość nie jest konieczna do ogarnięcia historii w nowym alumie.

Komiks będzie dostępny w dwóch wariantach okładkowych - podstawowym i limitowanym. Okładka limitowana dostępna jest jedynie na Wspierających projekt na wspieram.to, zostanie wydrukowana tylko taka ilość jaka zostanie zamówiona na wspieram.to. Egzemplarze z limitowaną okładką będą numerowane! 


comments powered by Disqus