Fornost 2015 - o dojazdach i dodatkowych opcjach noclegowych

Autor: Krzysztof "Draug" Mysiak Redaktor: Motyl

Dodane: 02-07-2015 00:21 ()


Organizatorzy konwentu terenowego Fornost podzielili się kolejną dawką informacji istotnych dla wszystkich, którzy rozważają wybranie się na tegoroczną edycję tej imprezy, odbywającą się w dniach 26 lipca – 2 sierpnia.

Po pierwsze, dojazd. Nie ma co ukrywać, że dotarcie do miejscowości Łutowiec (w której w tym roku odbywa się Fornost), nie jest łatwą sprawą, dlatego organizatorzy postanowili zapewnić we własnym zakresie transport bezpośrednio na miejsce konwentu. Kto nie zdoła dostać się z Myszkowa – najbliższego miasta będącego względnie łatwo dostępnym węzłem komunikacyjnym – busem do Mirowa, skąd można dojść na pole namiotowe pieszo, może skontaktować się z koordynatorem, by zamówić transport samochodowy z dworca autobusowego/kolejowego w Myszkowie. Więcej informacji na ten temat – koszty kursu, numer telefonu kontaktowego itd. – znajdziecie na stronie Fornostu.

Kolejna sprawa to opcje noclegowe. Podstawą jest oczywiście pole namiotowe, ale osoby, które chcą zaznać większego komfortu, mogą skusić się na nocowanie w pobliskiej szkole, oferującej łóżka z pościelą. Liczba takich miejsc jest ograniczona, więc kto nie chce rozbijać namiotu, niech czym prędzej skontaktuje się z organizatorami i zaklepie sobie własny kąt w szkole. Ponadto w okolicy znajduje się ośrodek agroturystyczny. Ponownie, więcej informacji – ceny, dane kontaktowe itd. – czeka na Was na stronie konwentu.


comments powered by Disqus