Zapraszamy do udziału w krakowskim konwencie Dixie Land!

Autor: Magdalena Kujda Redaktor: Motyl

Dodane: 23-06-2015 08:42 ()


Dixie Land to pierwszy taki konwent gier terenowych, zorganizowany na terenie Krakowa. Przenieś się wraz z nami w czasy alternatywnej wersji Amerykańskiej Wojny Domowej, do uniwersum stworzonego specjalnie na potrzeby naszej imprezy.

Niecodzienne połączenie konwencji pulp noir, westernu i steampunku pozwoli poczuć się niczym w filmach takich, jak „Django”, „Abraham Lincoln łowca wampirów” czy „Bardzo dziki zachód”. Czy jesteś gotowy stać się częścią niesamowitej przygody?

Pierwsza edycja, nosząca podtytuł „Droga do Vegas”, przeniesie cię do niewielkiego miasteczka w stanie Luizjana. Tam na śmiałków będzie czekać sława i przygoda. Wybory nowego burmistrza, wizyta nowoorleańskiego wampira, śledztwo prowadzone przez dzielnego szeryfa oraz budowa kolei, której trasa wiedzie przez tereny Indian – oto wątki, o rozwiązaniu których możesz zadecydować! Stań się częścią opowieści i twórz z nami historię Skonfederowanych Stanów Zjednoczonych.

 

Kiedy?

Dixie Land rozpoczyna się w piątek (28.08) i trwa do niedzieli (30.08). Aby uzyskać szczegółowe informacje należy zapoznać się z programem (http://dixieland.pl/program/) imprezy.

 

Gdzie?

Konwent odbędzie się na terenie krakowskiego fortu 53a „Winnica”, który znajduje się na terenie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Fort znajduje się w obrębie aglomeracji Kraków, dzięki czemu można dojechać (http://dixieland.pl/dojazd/) na miejsce komunikacją miejską


comments powered by Disqus