VI Nowotarskie Dni Fantastyki

Autor: Adam Gulbiński Redaktor: Motyl

Dodane: 16-06-2015 16:36 ()


W dniach 18-19 lipca 2015 odbędzie się szósta edycja Nowotarskich Dni Fantastyki!

Zapraszamy na VI edycję Nowotarskich Dni Fantastyki, organizowanych przez Nowotarski Klub Fantastyki i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, przy wsparciu Rabczańskiego klubu fantastyki ,,Rabkon” oraz Zakopiańskiego Klubu Fantastyki.

Tak jak wszystkie dotychczasowe, VI NDF odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. W ramach imprezy odbędą się różnorakie konkursy, turnieje gier planszowych i bitewnych, prelekcje tematyczne, pokazy i warsztaty.

W programie znajdą się także, mające w Nowotarskim Klubie Fantastyki szczególną pozycję, larpy i jeepform-y, na czele z dużym larpem głównym, który odbędzie się na zakończenie pierwszego dnia imprezy.

Nie zabraknie także games roomu oraz battle roomu, bez których trudno dziś sobie wyobrazić jakikolwiek konwent bądź festiwal fantastyki. Celem Nowotarskich Dni Fantastyki jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Impreza ma charakter otwarty - wstęp darmowy.

Zachęcamy do śledzenie strony imprezy oraz fanpage'u, na których pojawiać się będą najświeższe informacje.

Do zobaczenia na VI Nowotarskich Dniach Fantastyki!

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu w ramach konkursu "Promesa MOK 2.0".


comments powered by Disqus