Wracamy do przeszłości - Bialskie Dni Fantastyki 2015

Autor: Paweł Iwaniuk Redaktor: Motyl

Dodane: 09-06-2015 21:54 ()


Bialskie Dni Fantastyki powracają! Już za niespełna 3 miesiące, w dniach 5 i 6 września, zapraszamy do Białej Podlaskiej wszystkich miłośników twórczości fantastycznej oraz gier planszowych, fabularnych i wideo.

Podczas tegorocznej edycji powrócimy do czasów gdy kolekcjonowaliśmy obrazki z gum Turbo oraz zbieraliśmy krążki Tazo, na ekranach telewizorów królował Hercules, Xena oraz Star Trek, YouTube istniał w formie programu „Śmiechu warte”, a posiadanie Pegasusa było symbolem statusu społecznego.

W programie konwentu znajdziemy ponad 100 godzin atrakcji wypełnionych prelekcjami, pokazami, konkursami, a także cosplay. Podczas całej imprezy dostępny będzie również Games Room z planszówkami oraz sala z konsolami i klasycznymi komputerami.

Wczesny program imprezy dostępny jest tutaj. Bialskie Dni Fantastyki to projekt realizowany przez fanów dla fanów, dlatego zapraszamy wszystkich do współtworzenia programu konwentu. Informacje o tym jak dołączyć do grona naszych prelegentów znaleźć można na naszej stronie.

Głównymi organizatorami wydarzenia są stowarzyszenie Bialski Klub Miłośników Fantastyki „Biały Kruk” oraz bialska Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży.

Kolejne informacje o Bialskich Dniach Fantastyki już wkrótce. Tymczasem zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku.


comments powered by Disqus