Poznać popkulturę - ebook "Wszyscy gracze są głupcami"

Autor: Arivald Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 22-04-2015 19:30 ()


Zapraszamy do lektury darmowego ebooka "Wszyscy gracze są głupcami", w którym znalazło się 20 artykułów traktujących o różnych aspektach popkultury. Materiał znajdziecie tutaj.

Nazwanie książki „Wszyscy gracze są głupcami” to świadoma prowokacja, ale jednocześnie tytuł otwierającego ją felietonu. Tekst ten poświęcony jest mało znanej, a zarazem niesamowicie trudnej grze The Fool’s Errand. W środku znajdziecie też 19 innych artykułów traktujących o różnych aspektach popkultury – od rozważań nad długością kampanii w Call of Duty, przez psychoanalizę postaci Batmana czy anegdoty z życia braci Nolan, aż po poradnik jak przeżyć na Comic-Conie w San Diego.

Jesteśmy szczególnie dumni z autorów felietonów, którzy zdecydowali się z nami współpracować – ekspertów od gier wideo, literatury, kinematografii czy komiksów, których nazwiska z pewnością znacie także z innych mediów. Publikacja, której kartę teraz przeglądacie stanowi subiektywny wybór najlepszych spośród ponad 800 tekstów opublikowanych na łamach cdblog.pl od grudnia 2013 do marca 2015. Ponadto dożyliśmy do nich kilka nowych, przygotowanych specjalnie na potrzeby e-booka. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu.

Życzę miłej lektury,

Mikołaj Dusiński

Redaktor naczelny cdblog.pl


comments powered by Disqus