Książka jednego z naszych redaktorów zostanie opublikowana!

Autor: jestem_wredna Redaktor: jestem_wredna

Dodane: 01-04-2007 16:53 ()


Wczoraj, w późnych godzinach wieczornych, członek redakcji Paradoksu - Andrzej 'Ejdżej' Jakubiec - zdołał dojść do porozumienia z jednym z większych lubleskich wydawnictw, w sprawie wydania jego pierwszej powieści. Nie chcemy w tym temacie zdradzać więcej szczegółów, żeby nie zapeszyć. To, co możemy natomiast ujawnić to fakt, że projektem okładki zajmie się Piotr Cieśliński, a ilustracjami wewnątrz Jan Marek - obaj w mniejszym, bądź większym stopniu związani z lubelską Cytadelą Syriusza.

Odnośnie samej książki to wiemy na razie tyle, iż będzie ona nosić tytuł "Suborbital" i utrzymana będzie w lekkim klimcie science fiction, a przewidywana data wydania to czerwiec tego roku.

Jak do tej pory jest to stanowczo największe osiągnięcie autora, który dotychczas swoje teksty publikował jedynie w magazynach nie związanych stricte z literaturą (m.in. w nieistniejącym już Świecie Gier Komputerowych), a także w serwisach fantastycznych. Nagrodzony w konkursie na najlepsze opowiadanie, organizowanym przez serwis Smocza Grota, tekst pt. "Ostatni bieg" znalazł się także w dodatku literackim na Polcon 2006.

Nie bez dumy możemy powiedzieć także, że opowiadania Ejdżeja znalazły się także i na naszym serwisie, zyskując sobie wiele przychylnych opinii.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak trzymać za Andrzeja kciuki i życzyć mu powodzenia.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...