EXPOzycja - nowa inicjatywa Drugiej Ery

Autor: Druga Era Redaktor: Motyl

Dodane: 15-03-2015 22:48 ()


EXPOzycja: Fantastyczne Oblężenie Zamku – nowe wydarzenie na poznańskiej scenie organizowane przez nas dla Was. Przez geeków dla geeków. Nie mamy ambicji zmieniania porządku wszechrzeczy. Mamy ambicję, „żeby było fajnie”. Bez spiny, na luzie. Nie mamy ambicji iść w kierunku konwentu (od tego mamy Pyrkon :D), mikrokonwentu, pseudokonwentu. Mamy ambicję pograć z wami w gry. Dużo, dużo gier (rzeczone planszówki, bitewniaki, RPGi, LARPy, gry na PC i gry konsolowe). Poczytać i podyskutować o komiksach. Obejrzeć kilka krótkometrażówek, pełnometrażówek, fanowskich klipów, wielkie konferencje zza wielkiej wody. Wspólnie kibicować zmaganiom esportowców.

Mamy ambicję dać Wam przestrzeń do zaprezentowania tego co Wy chcielibyście zaprezentować innym. Pograć w gry, w które Wy chcecie pograć. Dać Wam sposobność, pretekst, do spotkania się ze znajomymi nieco bliższymi i nieco dalszymi z którymi macie wspólną pasję i wspólne zainteresowania. Dać Wam jeden dzień w miesiącu w którym wiecie, że będziecie mogli sympatycznie spędzić czas, robiąc coś co szczerze sprawia Wam przyjemność.

Dajemy Wam EXPOzycję!

Program pierwszej historycznej EXPOzycji:

13:00 – 19:00 [Sala Kominkowa] - Strefa Planszówkowa (bogata biblioteczka planszówek, wsparcie i dla zupełnych początkujących)

13:00 – 19:00 [hol sali kominkowej] - Strefa Komiksu Biblioteki UAM (niezwykle bogata oferta, wygodne pufy :P) jeżeli zgłosicie to z wyprzedzeniem (do 20.03), możecie zamówić dowolną pozycję z: Biblioteki Uniwersyteckiej

13:00 – 17:00 [Sala „Beczka”] – LARP „Wikingowie, Zjednoczenie Norwegii” (zapisy tutaj

14:00 – do oporu [Sala Kominkowa] Turniej Hearthstone’a „DE Masters” (zapisy tutaj

W Sali Kominkowej zapewnimy również przestrzeń dla osób planujących rozstawić bitewniaki (zapotrzebowanie w tym zakresie prosimy zgłaszać do 21.03).


comments powered by Disqus