Tydzień z Fornostem - dzień 5: Organizatorzy Gry Głównej

Autor: Krzysztof "Draug" Mysiak Redaktor: Motyl

Dodane: 10-03-2015 20:28 ()


Akcja „Tydzień z Fornostem” powoli chyli się ku końcowi, zatem czas zdradzić informacje o tym, co fornostowe tygrysy lubią najbardziej – Grze Głównej. Mowa tu o zrobionym z rozmachem dwudniowym (lub trzydniowym, jeśli doliczyć czas na budowanie lokacji i szczegółowe rozbiegówki) larpie terenowym, będącym wisienką na szczycie programowego tortu każdego Fornostu.

W tym roku trzon ekipy organizującej GG będzie liczył cztery osoby. Są to: Wojciech „Panda” Łanda (główny koordynator), Jakub „Gandi” Wasielak, Bartek „Artysta” Brózda i Mateusz „Zedd” Żygadło. Rzecz jasna, z czasem skład może zostać uzupełniony o rzeszę pomocników.

Warto mieć na uwadze, że wszystkie te osoby mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu larpów – dla przykładu, „Panda” był koordynatorem Gry Głównej na Fornoście 2013 (bardzo dobrze odebranej przez graczy), natomiast „Gandi” ma na koncie larp Farma Ż.L., nominowany do Złotych Masek na Pyrkonie 2010. Krótko mówiąc, o jakość tegorocznej Gry Głównej nie trzeba się martwić.

Jutro organizatorzy zamierzają dalej drążyć temat GG, zdradzając to, co najważniejsze – założenia fabularne larpa i informacje dot. zgłaszania własnych postaci.

Jak zawsze, po więcej informacji na temat imprezy możecie udać się na jej oficjalną stronę internetową.


comments powered by Disqus