Fornost 2015 – pierwsze informacje na rozbudzenie apetytów

Autor: Krzysztof "Draug" Mysiak Redaktor: Motyl

Dodane: 01-03-2015 14:34 ()


Zima w Śródziemiu się kończy, śniegi na Zielonym Trakcie zaczynają tajać – zatem czas otworzyć na nowo przepływ wiadomości między naszym światem a królewską stolicą w Fornoście.

Stowarzyszenie Rangers of the North ma przyjemność podzielić się pierwszymi informacjami na  temat kolejnej –już ósmej – edycji konwentu terenowego Fornost. Co prawda, negocjacje Strażników z różnymi potęgami jeszcze trwają, ale już teraz organizatorzy są gotowi zdradzić parę pewników.

Primo, Fornost 2015 odbędzie się, zgodnie z tradycją, na przełomie lipca i sierpnia.

Secundo, lokalizacją imprezy będzie Jura Krakowsko-Częstochowska.

Nie są to oczywiście nadzwyczaj precyzyjne informacje, ale potraktujcie je jako swego rodzaju teaser. Organizatorzy obiecują, że konkrety uda się ustalić i ujawnić w nie dłużej niż dwa tygodnie. Oprócz dokładnego czasu i miejsca Fornostu 2015, poznacie też wtedy szczegóły dot. akredytacji, zgłaszania punktów programu etc. Rangersi zdradzili, że prowadzą wstępne rozmowy z organizatorami pewnego dużego i znanego konwentu terenowego na temat zsynchronizowania obu imprez, więc jest na co czekać. Stay tuned!

 

 

 

O konwencie Fornost:

Terenowy zlot miłośników twórczości J. R. R. Tolkiena i innych przejawów szeroko pojętej fantastyki (literatury, gier, filmów etc.), odbywający się w rejonie województwa małopolskiego rokrocznie od 2008 roku. Główną częścią programu Fornostu są LARP-y, lecz w trakcie imprezy – trwającej przeciętnie tydzień z hakiem – nie brakuje także prelekcji, warsztatów, konkursów i turniejów z nagrodami etc. Więcej informacji na temat konwentu można znaleźć pod adresem: fornost.com.pl.

  


comments powered by Disqus